Hufnágl

Byl pro vás vzorem Diego Maradona?

Odešel na lavičku poměrně brzy.
https://r0.cz/9744

Byl pro vás vzorem-Diego Maradona?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebyl. Nehraji fotbal.

Další odpovědi
Kelt

Tak mi manželka řekla, že její otec se osobně setkal s Maradonou, který mu věnoval vlastní dres i s podpisem. Vzor ne, i když se na něj dalo dívat.

nyjono

Vzorem ani ne. I když fotbal uměl.

elkon

Fotbalista byl ve své době fenomenální, ale sláva jej pak zničila, byl to obtloustlý feťák

Emefej

Nebyl. Hráč byl asi dobrý, zejména jeho hra rukou je proslavená, ale mě fotbal nikdy nezajímal.

ten který je

Fotbal není můj koníček.Mám rád hudbu a tak bych tedy porovnal tohoto slavného fotbalistu s nějakou vynikající rockovou hvězdou,která postupně vyhasínala v důsledku užívání drog až vyhasla úplně.Sláva a peníze jsou mnohdy předehrou k pádu do tmy.

aliendrone

Božský Diego, kdepak nějaký Ronaldo či Beckham, proti němu úplné trosky. :)
Vzor sice ne, ale šlo o ukázkového prcka s vůlí, který i „něco uměl“. To bylo na něm obdivuhodné. ;) :)

marci1

Byl geniální fotbalista. Pro Argentince byl něco jako malý „bůh“. Celá Argentina je zdrcená a pláče. ☹
Vzpomněla jsem si na Maradonovu hlášku: Že jsem Maradona, to mi v blázinci nevěřil ani Robinson Crusoe. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.