cuoly.com

Byl princ Philip vtipný, nebo trapný?

Během návštěvy Nigérie například princ Philip okomentoval tradiční roucho tamního prezidenta poznámkou, že „vypadá, jako by se chystal do postele“

Nejlepší odpověď
Ametyst

Protože byl ze staré školy, nikdy nebyl “ politicky korektní” . Byl vtipný a zábavný.

Další odpovědi
Rokio

Byl vtipný.

Mr. Marek

Samozřejmě vtipný.

zjentek

Je to o tom, že cokoli okolí naučí člověka samotného, totéž pak on učí (a často i nevědomky) všechny ostatní okolo sebe. Společnost tomu říká kultura a ta IMHO existuje „v místě a čase“ obvyklá. Pak vznikají podobné trapasy, kterých se princ dopouštěl. Prostě si žil ve své bublince, no… v takové „bavlněné“. Doufejme, že i te´d má okolo sebe vše heboučké, jak je přivyklý.

Navíc jde o zbytečnou otázku, neboť kulkura nás učí, že bychom se o mrtvých měli vyjadřovat jen dobře, takže zde nemůžeš očekávat upřímné odpovědi třeba i o tom, jak byl princ Philip trapný. Ani jako u anketní otázky bych zde odpovědi nepovažoval za věrohodné. Plýtvání časem. (;

Pepa25

Někdy je tenká hranice mezi kameňákem a trapným vtipem. Včera jsem četl seznam 90 jeho největších hlášek. Polovina byla dobrých, pár perfektních a asi 5 docela trapných. Za mě nejhorší:
„You ARE a woman, aren't you?“ – to a woman in Kenya in 1984, after accepting a gift.

michalds

vtipno-trapný

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Pepa25> podle něj by mohli zfleku natočit nový díl Austina Powerse (; (; (;