Avatar uživatele
annas

Byl Patrick Swayze také vašim idolem?

I tento americký herec, tanečník a kovboj, taneční hvězda filmového nebe 80. let 20. století se narodil 18. srpna 1952 a zemřel 14. září 2009. Jako hříšný tanečník prý zlomil srdce mnoha ženám?
Byl také vašim idolem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, BEAES, dagry, vagra, PostApMan, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Protože miluji tanec ve všech jeho formách, tak jako taneční idol určitě, ale já se zase obdivuju všechny tanečníky…

Vzhledově mě moc neoslovil.

Hříšný tanec sice s dialogy pokulhává (ani Swayze neměl rád, když byl spojován jen s tímto filmem), ale hudbě a tanci v tomto filmu málokdy odolám a skoro vždy se na opakování dívám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

..bohužel ne, z mého pohledu by mohl být můj idol ve smyslu „muž, který okouzlí každou ženu“ a být jako on by asi nebylo vysloveně špatné, ale on mi připomíná pouze kruté chvíle u „Hříšného tance“, na který jsem se musel nesčetněkrát dívat s mnoha kamarádky, když je opustil kluk, umřel jim křeček a u podobných událostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

idol síce nebol, ale obdivovala som jeho nezlomnosť a vzpieranie sa osudu
Doplňuji:
doplnila som v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Velmi jsme ho obdivovala, obzvláště ve filmu Hříšný tanec, jako puberťačka jsem na něm byla asi 3× po sobě. Škoda ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Patrick Swayze se mi moc líbíl nejvíce ve filmu Duch,a Hříšný tanec při písničkách z Filmu Hříšný Tanec jsem se poprvé seznámila i s mým manželém takže na tento film a písničky mám velice pěkné vzpomínky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZEMI

KDYZ JESTE ZIL TAK ANI MOC NE, ALE KDYZ SE STALO TO NESTESNI TAK SE MUSIM PRIZNAT ZE JSEM ZACALA KOUKAT SE ZAUJETIM NA JEHO FILMY DUCH,HRISNY TANEC… A TED JE JEDNI Z MICH NEJOBLIBENEJSIC­H HERCU

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

jeho manželka má na néj názor jiný.i když se o tom moc nevědělo tak v soukromí byl tyranský alkoholik,vlastně taky kvůli nadužívání tvrdého alkoholu a kouření dostal rakovinu. měl jsem ho jako herce docela rád.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak i u mě Patrick zabodoval prvně ve filmu Hříšný tanec. Pak to ale byla spousta dalších filmů, ale pro mě současná jednička byl ve filmu Bod zlomu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

pre Bigfoota,
netyranský alkoholik prirodzene neexistuje. Ale koľko ľudí, keď sa dozvie diagnózu: rakovina, dokáže zabojovať a vydržať do posledného dychu. Len si porovnajte fotografie z doby oficiálneho oznámenia rakoviny a doby pred smrťou. vidno rozdiel – odhodlaného človeka – bojovníka. Taký istý bol aj ako herec, despota voči sebe – despota voči druhým spolupracovníkom. Mimo práce to bol normálny človek aj s kladmi aj zápormi.

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek