Kryšpín

Byl osobní lékař A. Hitlera T. Morell a další lékaři větší zrůda než Hitler, či nikoliv?

Dr T. Morell složil Hippokratovu přísahu a později udržoval opiáty A.Hitlera v provozu po celou dobu války byl si vědom co se s Adou děje mohl ubrat na dopování mohl být také vyměněn. Dále lékař J. Mengele bez umrtvení vyoperovával různé orgány z těla vězňů, máčel vězně do vařící vody co tělo vydrží, lékař Hein z Mauhautssenu podobné operace, z lidských kůží si nechal zhotovovat čalounění, lebky vězńů měl jako těžítka na stole a.pod. Neb to bylo prováděno dle Německé přísahy kde mimo jiné bylo uvedeno, ve jménu Boha budu věrně sloužit A. Hitlerovi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Morrel měl tu kliku, že mu Hitler bezmezně věřil. Nepíchal mu opiáty, ale metamfetamin (efedrin) a další koktejly. Bohužel, v té době se ještě nevědělo o jeho dlouhodobých účincích. Nebylo cesty zpět, z Hitlera se stal nebezpečný feťák a Morrel si tím zachraňoval krk. Mengele byl zrůda, pro kterého vězni nebyli lidé, ale jen výzkumný materiál. Amíci po jeho výzkumech rádi skočili.

Další odpovědi
Kelt

Hodnocení lidí, kteří už jsou dávno mrtví a srovnávat je podle dnešních hodnot je přinejmenším zvláštní. Uvědom si, v jaké době ti lidé žili, v jakém prostředí a jací lidé, žili v jejich blízkosti. Každý normální člověk bude dělat všechno, aby se měl dobře a to za jakoukoli cenu. Proto ti možná připadá jako zrůda, ale ti, co měli stejné možnosti a nevyužili je , skončili brzy svůj život . V koncentračním táboře, nebo šli do války, nebo byli jinak zabití.

Bobek 2

Tak já si myslím, že třeba ti lékaři, kteří dnes udržují v chodu našeho pana prezidenta, by taky neměli příliš přihlížet k tomu, nakolik se ztotožňují s jeho názory a jednáním, a neměli by se snažit ovlivňovat dějiny tím, že by ubrali na dopování. Ale tu fušku jim nezávidím, stejně jako všem, kdo pracují na LDN atd.