Gestas

Byl Obama nejhorší, nebo nejlepší afroamerický president USA?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlepší

Opět špatná anketa, schází jiná možnost. Navíc je otázka hloupá, protože Obama byl zatím JEDINÝ afroamerický prezident.

Další odpovědi
dr.luha

Nejhorší

Napadl a vedl válku v osmi státech bez mandátu OSN, důsledky známe všichni. Jeho zdravotnická reforma je taková, že občan platí za každou návštěvu lékaře 200 až 400 USD.

Drap

Nejlepší

Nejlepší afroamerický určitě, proto, že byl zatím jediný. Pokud se bude hodnotit s odstupem času tak myslím, že bude patřit určitě k těm nejhorším

luckykubrt

Nejhorší

Doufejme, že i poslední muslim, který kdy byl ve vládě. Spolu s Merkelovou je odpovědný za uprchlickou krizi, která je tady v Evropě. A kdoví jak to je s těmi nepokojemi na Ukrajině jestli za to taky není zodpovědný, aby mohl uvalit sankce proti Rusku. ☹

anonym

Nejhorší

anonym

Nejhorší