Gestas

Byl někdy presidentem USA někdo, kdo nebyl heterosexuální, alespoň z poloviny bílý muž?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.pin­knews.co.uk/2016/02/­15/7-us-presidents-who-were-rumoured-to-be-gay-or-bisexual/

O níže uvedených osobách se říká, že patřili k bi/homosexuálům.

  1. James Buchanan
  2. John F Kennedy
  3. Barack Obama – ten byl „černý“
  4. Lyndon B Johnson
  5. Alexander Hamilton – kandidát – se nikdy nestal prezidentem – v souvislosti se skandálem s týkajícím se jeho bouřlivého osobního života.
  6. Abraham Lincoln
  7. Bill (a Hill ') Clinton