Kelt

Byl někdy někdo na koncertě Pražského jara?

Byl někdo z vás někdy na koncertu Pražského jara? Kdy to bylo? A kdo tam byl? Vzpomenete si? Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Před mnoha lety jsem byla na závěrečném koncertu,
tehdy Pražské jaro pravidelně končilo Beethovenovou IX. symfonií.

Kdo hrál, zpíval a dirigoval už si nepamatuji.

Další odpovědi
aliendrone

Naposledy asi před 10 lety, utkvělo mi to v paměti proto, že jsem musel vzpětí odejít a to jsem se tak těšil (zahajuje se Smetanova „Má vlast“ a „Vltava“ je má oblíbená pecka), hrála Česká nebo Pražská filharmonie. Myslím. Je to už dlouho, nyní už na podobné akce nemám sílu jako kdysi (orvanej raději s sebou fláknu do peří). :(

Emefej

Ano. Bylo to na střední (cca 1967–68), kdo a co hrál si nepamatuji, protože mě to nebavilo.