ptáč

Byl někdy Černoch v Itálii?

Doplňuji:
Sledoval jsem live city cam v Itálii abych se ujistil, že tam je. Ale ty kamery jsou strašně vysoko a vůbec nezabírají lidi. Jako bych se díval z parlamentu dolů do údolí nebo na krásné hory a nevěděl o žádných starostech italského národa. Chtěl jsem to vidět na vlastní oči, tu strašnou emigrační katastrofu abych mohl uvěřit čtenému. Jednoho jsem tam na tržišti zahlédl, ale nebyl to on. https://www.sky­linewebcams.com/en/web­cam/italia.html

Odpovědi
Kelt

A proč by tam něměl být. Černoši – obyvatelé Afriky mohou také cestovat a když byli v naší republice, určitě byli také v Itálii. A Karel Černoch byl asi v Itálii také, ale to nevím.

honza19hk

proč by tam nemohl být? jako protože, že už by se nemohl opálit, v Africe jsou všude a taky se neopalují. Tudíž nevidím důvod proč by nemohl být i v Itálii,navíc pokud jsi tam někdy byl víš, že jich tam je dost.