Kelt

Byl někdo z vás v roce 1975 v Praze na Strahově?

Byl někdo z Vás na Spartakiádě v Praze v roce 1975? Ať už jako divák, nebo cvičící. A jaké máte vzpomínky na tu dobu? Děkuji.

Odpovědi
mosoj

Já byl v roce 1960 jako starší žák. Zážitky jenom pěkné, přesto, že jsme cestovali do Prahy v dobytčácích a spali v učebně na lehátkách.

kelley

Já jsem byl v roce 1980 učňovská mládež. Vzpomínky… no hlavně nám tenkrát nikdo netloukl do hlavy nic o politice (v souvislosti se Spartakiádou), tak jak se to dělá teď. Prostě jsme tam jeli v rámci výuky tělesné výchovy, když už nás komise vybrala. A navíc – pocourali jsme po Praze, prochodili muzea (která měli cvičící zdarma), projeli se skoro fungl novým metrem (taky zdarma), atd…