Avatar uživatele
Minas

Byl někdo z vás v Banátu ? (české vesnice) Pokud ano, jaké to tam bylo?

Příští rok se chystám do Banátu, všechny vesnice, bude to super, byl jste tam někdy a nebo toto slovo slyšíte poprvé?

Annas, neopravuj pořád, když to opravíš tak to po tobě nedává smysl a to ani u jiných !

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3198 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Jako na ceske vesnici, technikou misty v padesatych, jinde v devadesatych letech. Ale uzasna je sto padesat let stara cestina :)

Doplnuji: tohle neni muj salek kavy, takze jsme se tam rozdelili, stravil jsem tam vseho vsudy par hodin.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
střevo

u švagra v Mladý Boleslavi pracujou
mluvěj dost blbě
některý sou vopravdoví Ukrajinci
bydlej v panelákách a okolí
pár jich znám
jeden bere 18 tisíc
vostatní až 24
dělníci
dostali vod státu levně baráčky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Minas

střevo: mluví 100 let starou řečí, která se za ta léta změnila, tam nemají práci, tak co mají dělat ? Tohle jsou naši krajané, nikoliv islámisti, tak proč jim trochu nepomoc.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Tak jsem se nechal poučit od kamaráda, který tam strávil dva dny, zatímco já byl jinde. Tou starou češtinou pár lidí mluví, ale spíš pro pobavení turistů. Jinak mluví prakticky normální češtinou, což je důsledek globalizace – udržují kontakty s Čechy v Čechách.

před 3189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Omlouvám se, místo vesnice jsem napsala vesnici. Ale v dodatku je množné číslo, takže se dá poznat, o co jde.

Netykejte mně, nechodila jsem s vámi do školy a nedala k tykání souhlas.

Nebylo by lepší zamyslet se nad svými pravopisnými chybami a neházet vinu na jiné?

Jinak pod řebříčkem je uvedené, že v případě nesouhlasu se mlůžete obráti na admina, který opravy kontroluje.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Minas

Jednoduše, neopravuj moje zelí, ať každý vidí moje chyby, nestydím se za ně. Tykat netykat, tykám zde každému, vyjímku neudělám.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Opravy pravopisných chyb – domluvte se s adminem.

Opakuji, nechodila jsem s vámi do školy ani nepásla krávy, takže si tykání nepřeji.

Bohužel, neodvolené tykání je obrazem vaší drzosti a neomalenosti., byť jde o net.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Tykání je respektovaný standard chování na Netu. Je respektované daleko většími osobnostmi než jsem já nebo ty. Vyžadovat vykání v internetové diskusi je znakem buranství a nevychovanosti.

Mimochodem, krávy jsem s tebou taky nepásl, ty jsi musela pást s někým jiným.

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Minas

Počkej, když je Annas bůh, měli bychom jí vykat a nebo tykat ? tedy, alespoň se tak chová

před 3197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek