Kelt

Byl někdo z vás u nějakého oceánu nebo se po něm plavil?

Byl někdo z vás na pobřeží nějakého oceánu nebo se po něm, třeba pár kilometrů plavil? Určitě tu budou ti, co byli v Atlantiku a snad i v Indickém oceánu, ale další dva oceány budou podle mne bez záznamu. Nebo ne? Těším se a děkuji.

Odpovědi
Edison

Atlantik… ten potvrzuju…

led

Ja radšej pevnú zem a lietanie vo vzduchu (na metle), ale na druhej strane v nejakých tých slaných mlákach za siedmimi horami, za siedmimi vodami, som si omočila nohy.

Emefej

Byl jsem na Islandu, stál jsem na břehu Severního ledového oceánu, ale neplavil jsem se. V Chile jsem podnikl krátkou plavbu po hladině Tichého oceánu.