ten který je

Byl někdo včera na koncertě Aerosmith?

Líbil se vám včerejší koncert Aerosmith v O2 areně?Já byl potěšen jak jim to šlapalo jak za mlada.Steven Tyler byl ve výborné kondici.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Velmi a moc vám závidím,po revoluci jsem viděla všechny rockové kapely,o kterých jsem předtím jen snila,jako od malička vychovávaná rockerka,Aerosmith tu byli poprvé a už beze mě…První byli Gunˇs and Roses,tehdy za 280kč!Steve Tyler bude v kondici určitě pořád,jeho šlachovité tělo a celoživotní posedlost rockem mu ani nic jiného nedovolí…
Je to jeden z mých největších idolů,jako OZZY,Bruce Dickinson,Robert Plant…
Až přijedou znovu,budu v kotli,i kdybych měla zlomené kosti,jako ted…

ten který je

Tak to jste mne potěšila.A uzdravte se!

BENYTA

Velkohubý Tyler a jeho svět v podzemí/living in the…/ted mi zní v uších,a přiznám se,že je pro mě taky velice fyzicky přitažlivý,protože mám poněkud podivný vkus,končí to IGGY POPEM,pak už zbývá jen skelet 🙂
Vy,který jste,budte štastný,že jste mohl být při tom…