Vassiczek

Byl nějaký přední představitel SS, který nebyl nikdy dopaden?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ nemyslíte predstaviteľa Speváckeho Sboru,
Ale nacistickej organizácie SS:
Dr.med. Dr.phil. Josef Mengele, (16. březen 1911, Günzburg, Německo – 7. únor 1979, Bertioga, Brazílie)
Martin Bormann (17. června 1900, Halberstadt – 2. května 1945, Berlín) byl mj. vedoucím kanceláře Adolfa Hitlera (respektive jeho osobním tajemníkem) a vedoucím hlavní kanceláře NSDAP v hodnosti říšského ministra (údajně zahynul při útěku z Berlína)