tomáš007

Byl nějak oceněn Edison za žárovku?

Chci normální odpověď.
Doplňuji:
A kde ku*va?

Nejlepší odpověď
Bobule

Ku*va tak si to najdi !!!!!!!!!!
promiňte mi ostatní uživatelé za mé vyjádření, ale tohle už mě vytočilo.
Doplňuji:
Třeba www.wikipedie.cz. zadáš tam edison, nebo žárovka nahoru do vyhledávače no a pak už jen čteš. kdyby jsi nevěděl, jak se to dělá, tak tady je menší návod.
zahledíš se na takové znaky, říká se jim písmenka. Čteš popořadě – vznikne slovo. Ze slov věta no a věty dávají význam. Tudíž během tak zhruba pěti minut této činnosti, budeš vědět o žárovce vše.
Čtení se učí v 1.třídě ZŠ. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

asi ti to normálně smažu

jsi vrcholně neschopný a nepiš že to chceš jedním slovem .Přečti si to a už se neptej 100× na věci, které jsou tu napsány v článku.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tho­mas_Alva_Edison

iceT

Chceš????
Říká se PROSÍM,když něco chci,a DĚKUJI,když to dostanu.
Možná,že kdyby sis přečetl ty odkazy,co jsem ti poslala v minulé otázce,tak bys to našel.Ale tobě se asi nechce hledat.Smůla,no.

Caklik

neskutečně protivnej

WeeBear

Chtít můžeš..

Jsme stroje? Co myslíš, vypadáme na to? Neumíš si nic najít na wikipedii? Na googlu? Seznamu? Jiném vyhledávači? Neříkej, že NE!

A hlavně se už PROBER, protože ve škole nejsi proto, abychom za Tebe dělali domácí úkoly. Jsme tu od toho, abychom si poradili se zkušenostmi, případně si vyměnili slušně názory. Ve škole jsi především proto, aby ses něco naučil a věděl. Ne aby to za Tebe dělali jiní a Ty jsi vyšel bez problémů a věděl naprosté ho*no!

aramah

Ty jsi ale Tomáš :)

auluk

Tak jí máš www.wikipedia.cz a laskavě se vyjadřuj slušně nikdo neni na tyhle tvoje vulgární výrazy zvědavej a jestli si myslíš že jsi hustej tak to ani náhodou!

anonym

Jestli něco CHCEŠ, tak si to NAJDI.

Skeptik

Edisonovi se především vlivem jeho tvrdohlavé nátury podařilo zbrzdit technologický pokrok. (viz. elektronky vs. polovodičové součástky, boj proti střídavému proudu atd.). Spoustu věci jsme mohli mít již dávno, kdyby se neprosazovaly neefektivní vynálezy (mezi které patří například i žárovka).