bemca1

Byl nám pokousán pes volně pobíhajícím stafortským teriérem,mohu žádat odškodné?

Chci se zeptat,zda mohu po jeho majeteli žádat odškodné?Náš pes byl na krátkém vodítku s náhubkem-labrador.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak pokud bude ten člověk solidní,tak Vám škodu nahradí,což předpokládám,že udělá.
Pokud to neudělá,tak doporučuji, škodu která Vám byla způsobena na něm vymáhat všemi dostupnými prostředky…

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že ano. Od toho je pojištění. Doufám, že váš už je v poho.

mojitek

Nejdriv skocte za majitelem toho staforda a pak jednejte dle toho jak se k tomu postavi.Bude li delat leklou rybu-nahlaste to na mestskou policii. Svedek te udalosti by neuskodil.

bemca1

Náš je ještě trochu pošitý a kulhající,ale už je veselý.Ani mi tak moc nejde o peníze,jak o to potrestat pánička,který si pořídí toto plemeno a nemá na něj čas.Chudák pes,a co se stane až narazí na malé dítě?

bemca1

Nahlášeno na městskou policii to je,protože ho museli odvést do útulku.3/4h jsme je oddělávali od sebe a po dalších 10 minutách přijeli.Měli jsme toho všichni dost,a svědků těch je plno.

mojitek

v tom pripade mate samozrejme narok na uhradu skody(minimalne financni). Majitel je za psa plne zodpovedny