panxnotdead

Byl na této stránce už nějaký „úchyl“ ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

O mě se říká, že jsem úchyl, ale mám dignózy F43.21 a F20 a to úchylky nejsou

Další odpovědi
led

Ano, prebehnite si tý ´x´ tisíc otázok s ´y´ tisíc odpovediami a diskusiami, preštudujte si pozorne texty a nájdete ho/ju tam.
Ale najprv si položte otázku:
kto, alebo čo je uchyl?
Je to človek :
1 – uchylujúci sa od všeobecnej morálky
2 – uchylujúci sa od ´kodexu tejto stránky
3 – hovoriaci vždy len a len overené a pravdivé informácie
4 – hovoriaci neoverené a nepravdivé informácie
5 – kritik príspevkov
6 – trvajúci na dodržiavaní kodexu za každú cenu, aj za cenu jeho porušenia, gramatickej a zmyslovej správnosti
7 a viac : oddeľujúci sa svojim zmýšľaním od ostatných

radce

A co když tu stále je, jen o něm nikdo neví?

bolak

Michal Kole: ty seš úchyl sympaťák :), myslím že panxnotdead měl namysli něco jinýho..

http://www.you­tube.com/watch?v=gstB_Lc­e2aY

anonym

jo je a furt se dívá :)