carrculka

Byl muj trest amnestovan v roce 2012? Mela jsem v te dobe podmineny trest v delce 11 mesicu na 3 roky.

Dobry den chci se zeptat zda amnestie v roce 2012 se na me vztahoval kdyz jsem mela podmineny trest 11 mesicu odlozeny na 3 roky..v citaci amnestie je prece amnestovani na vyssi trestu ne na delku podmineni. dekuji Prochazkova

Odpovědi
Drap

Pokud jsito nedostala písemně, tak amnestován nebyl.

nyjono

Před těmi 6 roky jsi pravděpobně dostala nějaké vyrozumnění, kde by to mělo být napsané.
Případně by ti to zodpověděl tvůj kurátor.

Edison

Má dnes smysl se tím zaobírat? Jinak lze zjistit v rejstříku.