Rokio

Byl Kepler v průběhu svého života většinou tlustý?

Byl Johannes Kepler největší část svého života tlustý?

Nejlepší odpověď
led

Ak pozriete dobové podobizne Johannesa Keplera z čias jeho najväčšej slávy, dnešní lekári by uňho možno usudzovali na nedostatočnú výživu.
https://www.go­ogle.sk/search?q=jo­hannes+kepler&cli­ent=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwjcu_OM­wPHZAhXDCywKHfJa­AgwQ_AUICigB&biw=1067&b­ih=715

Další odpovědi
aliendrone

Kvůli Keplerovi vymysleli lidé trajler a parní stroj. (To proto, že se nemohli dívat na ty nebohé koníčky, kterak se mohou ztrhat!) Takže Keplerovi vděčíme za průmyslovou revoluci, kdybys náhodou nevěděl! ;) :D :D