dabel

Byl jste někdo ve vězení? Jaký to na vás mělo dopad?

Doplňuji:
zavřený

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano byl jsem ve vězení. Nebojte, nebyl jsem zavřenej, ale jen na návštěvě za kamarádem. Jo a taky jsem byl ve věznici v Mírově, kdy měli tkz. den otevřených dveří.
Kájínek tam nebyl, ale seděl tam ten druhý (jméno si teď nevzpomenu). Stejně jsme nikoho neviděli.
Byli jsme ve vězeňské kapli a po ochozu prošli věznici.
Než jsme šli dovnitř, prošli jsme důkladnou bezpečnostní prohlídkou. Jinak dopad to na mě němělo žádný.