Elile

Byl jste někdo už na sonu kroku?

Je to jako ultrazvuk, že? Je to nepříjemné? Jsem tam objednaná kvůli kontrole cévám nebo čemu, jestli tam nemám sraženinu.. Díky za odpovědi..
Doplňuji:
*jedná se o SONO KRKU

Nejlepší odpověď
mosoj

No te´d jsi mně předběhla. Už jsem se chtěl zeptat.
Byla jsi někdy na nějakém sonu ? Jestli ano ,tak je to stejné, jestli ne, tak to nestojí ani za řeč.

Další odpovědi
david22

Byl jsem na tom. Nepříjemné to není. Krk ti potřou nějakým gelem, který trochu studí a pak ti po tom jezdí snímače scanu. Ale je to v pohodě. Nebolí to. A na rozdíl od RTG zcela neškodné.
Doplňuji:
Syd> mě to teda nebolelo

Syd

Akorát chvíli nemůžeš dejchat a bolí to, ostatně jako většina ultrazvuků, ale dá se to vydržet.