Andělé

Byl jste někdo na regresi?

Nevěřím na posmrtný život,ale mám několik známých,kteří se mezi sebou neznají,ale vyprávěli mi,jaké to bylo na regresi.Viděli sami sebe v minulých životech.Nevím,co si o tom mám myslet.Děkuji za vaše názory,at jsou jakékoliv:-)
Doplňuji:
Máte prvadu,že některé se viděly jako šlechtičny,jedna se ale viděla v 16.stol.v chudých šatech,předpovídala budoucnost,měli ji za čarodějnici,tak ji s dcerou upálili,pý v domě,ve kterém tam žila se nedávno nastěhovala,jinou zas hodili rytíři do studny a utopila se.No je to nejspíš zase jen tahání peněz z lidí,že?Děkuju za odpověd:-)

Odpovědi
venkovan

A určitě se viděli jako příslušníci nějaké šlechty či jiných významnějších postavení než uhlíř, mládek na mlýně či pasák koz či prasat.
Hledal bych odpověď víc v tom, proč lidi když se vidí v minulých životech se nevidí i v nějakých méně exkluzivních společenských postech.

Toruk

Nemyslím si, že je to jen tahání peněz z lidí; o minulých životech (jako i o budoucích) nepochybuji. Ale na druhou stranu ani neprahnu po jejich odhalení; má to logický důvod, proč je to zahaleno. Můj přítel prodělal regresní terapii a za krátko po té (když ten minulý život mentálně pociťoval) jsem byl u něj svědkem tak intenzivního emočního vypětí, které se nikdy předtím u něj neprojevilo a žádný herec by tak jako on utrpení a zoufalství nezahrál. Vyprávěl mi, jak byl vyhnán z komunity, takže Venkovane- žádný vznešený život, ale degradace a utrpení. Myslím, že životy jsou jako stupně, třídy ve školách, s tím, že člověk se může vyvíjet k podstatě existence, stejně tak jako může i degradovat a sestupovat na nižší úrovně; podle skutků i podle myšlení, podle míry sobectví, či altruismu apd.

chudst

Odpoved kopiruji, jako jsem psal pri otazce od –iv– na astralni cestovani, je zmenena jen minimalne:

Na regresi jsem nebyl, ale evidentne je opravdu mozne se do stavu ‚minulosti‘ dostat. Ovsem to je asi vse, na cem se muzeme vsichni shodnout; jestli je to cestovani do dalsich minulosti, nebo jen proste schopnost cloveka pouzit novou schopnost ponoreni se do sebe za pouziti historickych metafor, muze byt predmetem debatovani, ale zatim k nicemu blize nedojdeme.

BandiOl

Mozek vysílá a přijímá příbuzné frekvence (proto se obvykle podobné typy lidí setkávají). Zároveň mozek informace ukládá a nerozlišuje zda-li je to informace od vlastníka. Tak se nám do mozku míchají osudy jiných lidí. My to pak dáváme dál – mix minulého a přítomného. Tyto informace se mohou aktivovat a každý je přijímá za své.

anonym

Me osobne nejde do hlavy , ze jak je tedy mozne , ze kazdy , kdo rika , co byl v minulem zivote … vi cim byl. Ale jen jednou !! Proc tedy neni videt to , cim jsem byla pred 45 lety ? Nez jsem se narodila ? A pak jeste predtim a jeste …sama nevim v co mam verit. ☹ -iv-

Ella

hmm… mě jeden internetový portál vyhodnotil, že v minulém životě jsem byla řezník v kuvajtu…a v té době co psali, že jsem žila ani kuvajt neexistoval
Na minulé životy věřím, na jejich věštění ne, ale občas mám pocit dejavu – na místech, kde jsem nikdy nebyla ;)