rtepp

Byl jste někdo na houbách – rostou ? Morava okolí Přerova?

Nejlepší odpověď
jendahun

Před měsícem prý rostly dubáky v okolí Staměřic.Hranicko – zatím nic,pár bedel,jeden suchohřib v pondělí,prý lezou praváčci tři cm ve smrkovém.Dnes paní na Opatovsku prý našla praváka jak nohu.Popršelo celkem dost a paří se.Do týdne by mohlo něco vylézt.

Další odpovědi

Prý by se letos neměly sbírat, že jsou radioaktivní po výbuchu elektráren v Japonsku;)

MrGandy

Taky jsme našli praváka … tipuju 7 cm minimálně …

atriplex

Centrum Prahy v parku 3 babky, bohužel však rozežrané slimáky.