petka

Byl jste někdo na houbách? Rostou?

Nevíte náhodou někdo, jestli teď rostou houby? Byl jste někdo v nejbližší době na houbách? Dotaz je jasný – teorie mi nepomůžou…;) Dík.

Nejlepší odpověď
anonym

Rostou jak o život.Nemám je kam dávat.Teď už jenom sušíme.

Další odpovědi
baghira

Chodil jsem po lesích minulý víkend, a nic moc (teda spíš nic než moc). Střelná, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice.

Deli

Dnes jsem viděla tady u nás na severním Plzeňsku jít lidi z lesa s košíky – tak poloplnými. Prý rostou hlavně poddubáky, ale jsou hodně okousané od slimáků.

GM

Na Vysočině nerostou, je sucho.