dudu

Byl jsem snad bílá vrána, či tokající tetřev?

Michal Kole zde onehdy zadal zajímavé téma týkající se výměny textilí mezi soky, či partnery a problému možného porušení zásad hygieny při nahodilých příležitostech, např. zejména při sportu.
Ve své odpovědi jsem propadl nostalgii a pojal vzpomínky docela romanticky. Jsem však překvapen, že na mnou poněkud eroticky pojaté téma není žádná reakce.
Opravdu ve smyslu níže uvedeného nemáte na co vzpomínat a o prožitky se podělit?

Bohužel už jen matně si vzpomínám, že jsme si se svojí první láskou měnili ošacení docela často /některé potají, jiné veřejně/. Ona nosila moji košili a já se např. ťuchmal s její šálou. Textilie byly možná propoceny, ale věřte, že nám oběma báječně voněly a to je pro feromony slavé slovo. Prostě, jen samá krása a něžnost.

Doplňuji:
Přátelé, nebuďte materialisté, neboť vše co dnes „provalíte“ je přece dávno předem odpuštěno!

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

Taky nemám potřebu si s někým měnit věci, ale musí se nechat, že o několik košil či triček už jsem touto jednostranou výměnou přišel 😁

Další odpovědi
briketka10

jo já si moc dobře pamatuju na dobu, kdy se z NDR dovážela aviváž Wofalor a moje první láska měla vždy vypranou kostkovanou košili, když jsem lezla večer oknem tak jsem v ní spala byla to vůně na níž nikdy nezapomenu – a o tom ostatním máš taky pravdu !!

Doplňuji:
a když mi dělal třeba snídani, nebo ranní kafíčko, tak jsem vlezla do těch „voňavých“ peřinek a čmuchala ten odérek a muchlala se s polštářkem :D))

Deli

Jéje, taky jsem měnila a ráda nosila to, co předtím svlékl ten, do něhož jsem byla zamilovaná. S manželem, když byl třeba na služební cestě, jsem zas měnila peřiny – prostě nebyl-li doma, spala jsem v jeho. Dnes si od něj půjčuju nejčastěji mikiny – jeho veliké zahřejí i moje těhotenské bříško 🙂

Danča84

Tak u nás je to jasné, moje oblečení by manželovi bylo beznadějně malé, a já bych se do jeho vešla snad i třikrát:-D Ale se sestrou nebo kámoškama si občas něco půjčíme, většinou se jedná o slavnostní nebo speciální sportovní oblečení a boty. Ale teda berem si to a vracíme zásadně čisté! Ale přeci jen jsem si na něco vzpoměla, co možná myslíte – moc ráda si půjčuju manželovo flísovou mikinu, sice v ní „plavu“, ale je v ní nádherně teploučko:-)))

anonym

Takové výměny jsem v „mládí“ neprovozovala, manžel byl kuřák a mně to vadilo. Za to přítelovo tričko jsem si klidně oblékla, ačkoliv bylo nošené. Je čistotný, moc se nepotí a já měla pocit, že jsem mu tak nějak trošku blíž.

Dudu, tady se přece vůbec nic neodpouští. Hlavně ne lidskost.

anonym

dudu, hlavne, ze jste si do prace nepoucel ruzovy moherovy svetrik vasi pani … !
ja si poucela trenky – ciste – takove ty boxerky …jenze ze me vzdycky spadly , tak jsem si koupila svoje. :) -iv-

dudu

Paní -iv-, nevzpomínám si zda se někdy v roce 1967 Vámi zmiňované svetříky nosily., s nynější paní jsme se tehdy ještě vůbec neznali. A ty boxerky /svoje/ někdy nosíte ještě dnes. Měla jste je např. na cestě kolem světa? A mimochodem, s tou mojí první láskou -spolužačkou jsme se neviděli cca 30 let a možná je to dobře. Vzpomínky a čas jsou velcí kouzelníci.

anonym

dudu, reknu vam tajemstvi .. na ceste jsem je taky mela , ale uz pokakany … na novy uz mi nezbylo .. :) -iv-

dudu

Ale, já to nemyslel ironicky a nyní jste byla nejen pokakaná, ale také nevím proč zlá a škaredá.

anonym

to teprve zacnu .. a ja hnupka jsem vas jeste pred par minutkami chvalila jednomu uzivateli v soukrome poste … nekdo mi vas trochu pochvalil prvni a ja mu odepsala .. kopiruji :
ja mela dudu vzdycky rada .., pak se ale na cas priradil k tem dedkum v zaprdenych kreslech .. a ted to zase ( obcas ) jde ..je to ale moc chytrej chlap .. no, u me je kazdej chytrej … :)

tak hned mu napisu, ze uz to neplati .. !

  • iv-