Avatar uživatele
dudu

Byl jsem snad bílá vrána, či tokající tetřev?

Michal Kole zde onehdy zadal zajímavé téma týkající se výměny textilí mezi soky, či partnery a problému možného porušení zásad hygieny při nahodilých příležitostech, např. zejména při sportu.
Ve své odpovědi jsem propadl nostalgii a pojal vzpomínky docela romanticky. Jsem však překvapen, že na mnou poněkud eroticky pojaté téma není žádná reakce.
Opravdu ve smyslu níže uvedeného nemáte na co vzpomínat a o prožitky se podělit?

Bohužel už jen matně si vzpomínám, že jsme si se svojí první láskou měnili ošacení docela často /některé potají, jiné veřejně/. Ona nosila moji košili a já se např. ťuchmal s její šálou. Textilie byly možná propoceny, ale věřte, že nám oběma báječně voněly a to je pro feromony slavé slovo. Prostě, jen samá krása a něžnost.

Doplňuji:
Přátelé, nebuďte materialisté, neboť vše co dnes „provalíte“ je přece dávno předem odpuštěno!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, Deli, briketka10, anonym, anonym před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
AndreiRanger

Taky nemám potřebu si s někým měnit věci, ale musí se nechat, že o několik košil či triček už jsem touto jednostranou výměnou přišel 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jo já si moc dobře pamatuju na dobu, kdy se z NDR dovážela aviváž Wofalor a moje první láska měla vždy vypranou kostkovanou košili, když jsem lezla večer oknem tak jsem v ní spala byla to vůně na níž nikdy nezapomenu – a o tom ostatním máš taky pravdu !!

Doplňuji:
a když mi dělal třeba snídani, nebo ranní kafíčko, tak jsem vlezla do těch „voňavých“ peřinek a čmuchala ten odérek a muchlala se s polštářkem :D))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Jéje, taky jsem měnila a ráda nosila to, co předtím svlékl ten, do něhož jsem byla zamilovaná. S manželem, když byl třeba na služební cestě, jsem zas měnila peřiny – prostě nebyl-li doma, spala jsem v jeho. Dnes si od něj půjčuju nejčastěji mikiny – jeho veliké zahřejí i moje těhotenské bříško 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

Tak u nás je to jasné, moje oblečení by manželovi bylo beznadějně malé, a já bych se do jeho vešla snad i třikrát:-D Ale se sestrou nebo kámoškama si občas něco půjčíme, většinou se jedná o slavnostní nebo speciální sportovní oblečení a boty. Ale teda berem si to a vracíme zásadně čisté! Ale přeci jen jsem si na něco vzpoměla, co možná myslíte – moc ráda si půjčuju manželovo flísovou mikinu, sice v ní „plavu“, ale je v ní nádherně teploučko:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takové výměny jsem v „mládí“ neprovozovala, manžel byl kuřák a mně to vadilo. Za to přítelovo tričko jsem si klidně oblékla, ačkoliv bylo nošené. Je čistotný, moc se nepotí a já měla pocit, že jsem mu tak nějak trošku blíž.

Dudu, tady se přece vůbec nic neodpouští. Hlavně ne lidskost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

dudu, hlavne, ze jste si do prace nepoucel ruzovy moherovy svetrik vasi pani … !
ja si poucela trenky – ciste – takove ty boxerky …jenze ze me vzdycky spadly , tak jsem si koupila svoje. :) -iv-

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Paní -iv-, nevzpomínám si zda se někdy v roce 1967 Vámi zmiňované svetříky nosily., s nynější paní jsme se tehdy ještě vůbec neznali. A ty boxerky /svoje/ někdy nosíte ještě dnes. Měla jste je např. na cestě kolem světa? A mimochodem, s tou mojí první láskou -spolužačkou jsme se neviděli cca 30 let a možná je to dobře. Vzpomínky a čas jsou velcí kouzelníci.

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dudu, reknu vam tajemstvi .. na ceste jsem je taky mela , ale uz pokakany … na novy uz mi nezbylo .. :) -iv-

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ale, já to nemyslel ironicky a nyní jste byla nejen pokakaná, ale také nevím proč zlá a škaredá.

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to teprve zacnu .. a ja hnupka jsem vas jeste pred par minutkami chvalila jednomu uzivateli v soukrome poste … nekdo mi vas trochu pochvalil prvni a ja mu odepsala .. kopiruji :
ja mela dudu vzdycky rada .., pak se ale na cas priradil k tem dedkum v zaprdenych kreslech .. a ted to zase ( obcas ) jde ..je to ale moc chytrej chlap .. no, u me je kazdej chytrej … :)

tak hned mu napisu, ze uz to neplati .. !

  • iv-

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek