Kepler

Ve Valmezu vše proudilo jako z partesu, vč. vodky s juice. Venku trošku pofukovalo a jak se na jedneho venčeného psa přilepil mikrotenový sáček, tak svého proudění hned nechal a tahal páníčka dom. Fakt nekecám, zrovna jsem se koukal z lodžie, bo mám rád čerstvý luft.

Další odpovědi
aliendrone

Bez proudu ne, bez nálady jsem už pár dní. ;)

Keplere>>> Moje starší starší mi dnes říkala, že šla venčit psa (takovej pidisramídl) a nejadnou kouká, že pouští draka. ;) :D :D

JájsemRaibek

Ano, několikrát během dne.

anonym

V Olomouci naprostý klid. Výpadky byly minimální (max 5 sekund trvající). Vlastně ani nezafoukalo.

Ametyst

Dnes odpoledne jsme měli asi dvouhodinový výpadek.

Arne1

Brno a Znojmo – nic zvláštního se nedělo

Kepler

alien: jo, to taky znám 🙂. Hlavně že tvoje mladší (ségra?) draka nechytla. Jeden nikdy neví. Jeden známý rád chytá ryby, ale občas chytne i vlka.

Edison

Já přemejšlim… bez proudu čehojako?? 😁

zjentek

Pokud někdo neodpoví, mám se za to, že je bez proudu. d;d;d;