Byl bych to stále já, úplně stejná osoba, kdyby tehdy v té honbě za oplodněním vajíčka vyhrála jiná, rychlejší spermie?

(Samozřejmě při tom samém pohlavním styku se stejným otcem..)
Než mi mou otázku smazal nějaký chytrák, dostal jsem odpověď, že ne. Chtěl bych mít jasno. Pokud opravdu ne, má tedy každičká spermie odlišné DNA, i přesto, že jsou všechny ze stejného otce?

PS. Kategorii jsem zvolit tu, která mi byla doporučena samotným Odpovědi.cz
Doplňuji:
Díky Beer, to jsem chtěl vědět.
PS. Já si naopak myslim, že tu kategorii zvolil systém vhodně a navíc vtipně 😉

Nejlepší odpověď
beer

Tak otázka se sportu skutečně netýká ))
Ale nebyl bys to ty, každá spermie je jedinečná. DNA se v maličkostech liší.
Doplňuji:
Jinak tu kategorii přece můžeš změnit na jakoukoliv ))

Další odpovědi
bolak

logicky ;) když to vezmu úplně vod podlahy, tak spermie jsou samčí a samičí, tudíž už z toho důvodu musej nýst odlišnou genetickou informaci

anonym

ne, 99 procent DNA tvoří kostru, že máme 2 uši, 5 prstů apod. ALe jen 1 proc. dělá barvu vlasů, výšku člověka apod.
Doplňuji:
99 procent DNA je stejná u lidí

anonym

boláku, XY (Muž), XX (Žena), takže nejsou samčí a samičí spermie, ale spermie s vajíčkem po spojení , a tedy i přenosu chromozónu určuje pohlaví. To se bere už na základce, pokud pamatuji.

bolak

Čili říkáš že neexistují dva druhy spermií, ale pouze jeden? Tak že bych si to vycucal z prstu? :)