Smackdown

Byl bych hloupý, kdybych si nenechal zaslat výhru od Odpovědi.cz?

Anebo zůstat v anonymitě jako většina uživatelů? :)

Nejlepší odpověď
annas

Domníváte se, že admini z Odpovědí budou vaši adresu zevřejňovat?
Přece existuje podle práva ochrana soukromí. Viz odkaz

Přece každý, kdo bude chtít poslat hrnek, musí poslat nějakou adresu, jinak zásilku neobdrží.

Stále budete pro ostatní Smackdown, stejně jako led je led, iceT je iceT apod., pokud sám někomu nesdělíte soukromě svou adresu.

Kdysi jsem na Odpovědích vyhrála tričko, poslala jsem jim adresu. Jak jinak bych je obdržela? Jaký by měli důvod ji zveřejňovat?

http://www.mzdo­vapraxe.cz/ar­chiv/dokument/doc-d41056v51784-zverejnovani-osobnich-udaju-prostrednictvim-internetu/?se­arch_query=si­tuace%20po%20n%­C3%A1lezu%20%C3%9As­tavn%C3%ADho%20sou­du

Další odpovědi
Drap

Nemusíš dávat adresu ani Odpovědím. Stačí si zřídit PObox a nechat si hrníček poslat tam.

Kepler

Stejně jako annas bych o své soukromí neměl obavy. A proč si nenechat hrnek poslat? Už vím, pro koho bude hrnek užitečnější a bude mít z něho větší radost.

ivzez

Zneužití adresy pro zaslání výhry se ze strany Odpovědí.cz nemusíte obávat.
Provozovatel webu adresu použije jenom k zaslání výhry, nikde ji nezveřejní.

Dochy

Osobně bych s tím také neměl problém. Neberu svou adresu jako tajnou věc a nevěřím že by admini zrovna informaci o mé adrese chtěli nějak zneužít…