Michal Kole

Byl by to technicky velký problém, aby se dveře aut neotevírali do prostoru, ale byli vysunovací ?

Někde u marketu nebo před paneláky, kde nejsou čáry, někteří zaparkují tak těsně, že otevřít dveře je nemožné, natož vylézt a ještě otevřením dveřím, dotyčnému odřete lak ?

Kdo je pak viník? Podle mě ten řidič co neumí zaparkovat v dostatečné vzdálenosti od mého auta, když přijel později než já.

Odpovědi
bolak

No otázka je k čemu by to bylo dobrý. Jedině snad k tomu že by byly v obchoďákách mnohem menší fronty, protože všechny auta by byly nahečmaný pěkně vedle sebe a nikdo by pak nemohl vystoupit.

Prostě budou ti muset stačit okýnka, ty na tomhle principu už pracujou.

Gamer4

http://www.you­tube.com/watch?v=-7pvsp0oytA

Dochy

Ještě jsem poměrně nedávno viděl koncept nákupní tašky, kde se nastupovalo zezadu… 😉
Doplňuji:
Jo a viník těch odřených dveří jseš samozřejmě Ty. Tys je odřel. Tys viděl, že to nepůjde a přesto to udělal. Čisté řešení by bylo asi přes policajty, ale komu by se chtělo.