přestěnárka

Byl by Schwarzenberg lepsi president nez Zeman?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano…
😉
Namísto bezuzdého žvanění by si s chutí schrupnul…

Další odpovědi
LeVovič

Kdyby měl být v čele našeho státu rakušák…nevím nevím :)

Bohužel – lidé často neví, co chtějí, zvolí si Zemana a pak nadávají, že mluví sprostě a pije alkohol…ať mi tedy ukáží prstem na toho, kdo by se snažil snížit státní dluh ze své kapsy :)

anonym

Na 100%ano.

mosoj

Platnější je zde :

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/727608/Pomoc_U­krajine.jpg

England1522

Noo já vždy nadržoval Karlovi ale když jsem někdy poslouchal Zemanovo názory o mezinárodním obchodu, dění ve světě nebo politické názory tak v tomhle si u mě změnil můj názor.

Mimozemšťan

no co, SchwarzeNeger bybyl mnohem lepsi