Rokio

Byl by rozumný nápad, pokud bych vytvořil své vlastní náboženství?

Odpovědi
Kelt

Budha, Mohamed a další už mají své náboženství. Stejně tak Ježíš Kristus. Ovšem mezi námi, něco takového nemohl vytvořit jeden člověk a je v tom zahrnutý historický vývoj, zvyky a tradice určité skupiny lidí, společnosti. Ale musel bys být originální a řídit se tím a především mít nějaké znalosti a přesvědčovací schopnosti. Před určitou dobou jsi tu asi měsíc nebyl, takže Ježíš se také 42 dní postil a tím odolal Satanovi. Zkus se také takovou dobu postit třeba i od tohoto projektu. Třeba přijdeš s něčím originálním.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.