JájsemRaibek

Byl by někdo potrestán, pokud by uhnuli?

Pokud by ti dole uhnuli, byli by potrestáni?
Auu asi by to bolelo, že?
https://youtu­.be/b84RmTTkc2M?t=1m15s

Nejlepší odpověď
redy

To by asi fakt bolelo.Ale sou to vojáci myslím že to měli dobře natrenováno.
I když…

Další odpovědi
led

Pokiaľ viem, príprave na spartakiádu sa venovalo dosť času…
Uhnúť dole počas skoku, bez ohľadu na „1-veliteľ má vždy pravdu, 2-ak nemá platí 1“, by bolo ostatnými spolubojovníkmi „doskočišťa pre živú raketu“ kvalifikované ako podraz voči ním, ich potu a zdravie. A na to jestvuje nie kárne opatrenie, ale strata kamarátov, ich dôvery a vylúčenie z kolektívu, basa sa dala prežiť, ale samota medzi ľuďmi je to najhoršie…