Avatar uživatele
Rokio

Byl by dobrý nápad založit si Criminal note a blog, na který bych psal jména zločinců a jejich zločiny?

Blog by se jmenoval Criminal note of Dark Rokio. Na ten bych každý den napsal pět článků o zločincích, kteří byli právě odsouzeni a jejich zločiny. Čerpal bych z volně dostupných materiálů soudů.

Nejdříve bych psal do Word documentu pod názvem Criminal note jména pěti zločinců, o kterých jsem se daný den dozvěděl a trestné činy, které spáchali. Ze svého deníčku bych tvořil články na blogu s vlastní doménou.

Samozřejmě bych ve svém profilu neměl zaznamenané osobní údaje. Dal bych si přezdívku Dark Rokio.

Návštěvnost bych si zvyšoval za pomocí internetové stránky Websurf.cz.

Doufám, že mě v tomto nápadu podpoříte. Rád bych si poslechl vaše názory na tento můj plán, jak pomoci občanům celé České republiky. Domnívám se, že jakmile se čeští zločinci dozví, co o nich napíšu, tak se budou hluboce stydět a už nikdy nikomu neublíží.

Po roce na daném blogu bych zveřejnil celé svoje jméno a adresu, abych sklidil zasloužené ovace a ocenění od českých kriminálníků.

Zajímavá 0 před 1492 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Ještě že jsi to správně vysvětlil. V Británii jsem za vylohou jednoho obchodu viděla zveřejněné fotky a jména dvou mladých zlodějů, které v tom obchodě odchytili. Dobré varování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Asi ani ne. Nebo.. jak pro koho… Však no by si tě někdo pak jistojistě našel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Objavujete objavené. Tento spôsob sa používa už niekoľko storočí. Najprv to boli kresby a neskôr fotografie a v súčasnosti aj DNA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek