Rokio

Byl by dobrý nápad založit si Criminal note a blog, na který bych psal jména zločinců a jejich zločiny?

Blog by se jmenoval Criminal note of Dark Rokio. Na ten bych každý den napsal pět článků o zločincích, kteří byli právě odsouzeni a jejich zločiny. Čerpal bych z volně dostupných materiálů soudů.

Nejdříve bych psal do Word documentu pod názvem Criminal note jména pěti zločinců, o kterých jsem se daný den dozvěděl a trestné činy, které spáchali. Ze svého deníčku bych tvořil články na blogu s vlastní doménou.

Samozřejmě bych ve svém profilu neměl zaznamenané osobní údaje. Dal bych si přezdívku Dark Rokio.

Návštěvnost bych si zvyšoval za pomocí internetové stránky Websurf.cz.

Doufám, že mě v tomto nápadu podpoříte. Rád bych si poslechl vaše názory na tento můj plán, jak pomoci občanům celé České republiky. Domnívám se, že jakmile se čeští zločinci dozví, co o nich napíšu, tak se budou hluboce stydět a už nikdy nikomu neublíží.

Po roce na daném blogu bych zveřejnil celé svoje jméno a adresu, abych sklidil zasloužené ovace a ocenění od českých kriminálníků.

Odpovědi
Ametyst

Ještě že jsi to správně vysvětlil. V Británii jsem za vylohou jednoho obchodu viděla zveřejněné fotky a jména dvou mladých zlodějů, které v tom obchodě odchytili. Dobré varování.

Edison

Asi ani ne. Nebo.. jak pro koho… Však no by si tě někdo pak jistojistě našel.

led

Objavujete objavené. Tento spôsob sa používa už niekoľko storočí. Najprv to boli kresby a neskôr fotografie a v súčasnosti aj DNA