huxa

Byl by člověk, který vystudoval informační technologie na střední škole schopen jít rovnou programovat prohlížeče a

a vyhledávače+různé další programy

škola: http://brno.e­ducanet.cz/
Doplňuji:
ano, ovšem již mám jistou koncepci, jak co udělat, sehnal jsem i partu lidí, kteří by do toho šli a marketing mám také vyřešen ;)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

s vyhledavacem uz diru do sveta neudelas, kdyz uz tu mame google

a prohlizec bude take narocnejsi dostat na trh, nez-li vyrobit.

takovehle veci programuji tymy lidi a maji vyhodu v tom, ze zaklad uz maji a tim padem vylepsuji…ty bys zacal od nuly