Kajoch

Byl Bruce Willis vaším oblíbeným hercem?

Mým ano…

Nejlepší odpověď
Malvína

https://www.sno­pes.com/fact-check/bruce-willis-death-hoax/

Takže asi tak….

Další odpovědi
marci1

Byl a je, i když s herectvím již kvůli vážné nemoci „afázii“ skončil. ☹

cappuccino

Ano, je to velice charismaticky muz! Je mi lito, ze onemocnel, ale natocil tolik dobrych filmu, ze se na nej ani zapomenout neda!

paul1

Ano, patřil k nim.

Ametyst

Ano, mám ho ráda. Mnohokrát zachránil planetu.:-)) Teď to za něj převzal Gerard Butler.:-))

VaclavZeman

On zemrel?

zjentek

Cože? McClane je po smrti? Žertuješ?

Kajoch

Ano

Malvína

Proč tvrdíte, že zemřel? Pouze ukončil hereckou kariéru a to už snad v březnu.