Avatar uživatele
anonym

Bydlíte někdo vedle hřbitova?

Já sice ne, ale přechodně se koukám na něj z okna nemocnice. Divný pocit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, redy, gagaga, marci1 před 2962 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Ne. Z žádnýho okna nevidím hřbitov. Ale chodím na hřbitov, pozdravuju všechny, co tam jsou.Kámoška říká, že je to úchylka, když tam chodím, i když nejsou dušičky.
Cejtím se tam dobře, už.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nebydlím ani z nemocnice kam chodím neni vidět. Ale i kdyby, myslím, že by mě to nevadilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Já ne, ale chtěl bych! Z vlastního pozemku bych chtěl mít na dohled jedno z dvou míst s touto pro mne nezaměnitelnou atmosférou- hřbitov a nebo zoo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. Ale to máš ještě dobré, já jsem jednou z vyššího patra nemocnice viděla naproti otevřené okno pitevny a tělo na stole. 🙂 Brzy se uzdrav.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já také nebydlím vedle hřbitova, ale kdybych vedle něj bydlel, tak by mi to nevadilo. Naopak to považuji za klidnou lokalitu. Simpsonovi bydleli jednou vedle hřbitova, co říkám jako zajímavost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nebydlím, hřbitov je nedaleko. Ale pamatuji se, že na místě, kde byl kdysí hřbitov je dnes školka nebo sídliště. Když jsem pracoval v Praze, tak jsem jezdil autobusem, který měl zastávku U hřbitova. Představoval jsem si o nastupujících, různé věci související se hřbitovem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

vyrůstala jsem v domě, který je cca 50 metrů od hřbitova

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

copak Vam je ?? !
at je to cokoliv, tak koukejte brzy mazat domu :p

  • iv-

před 2962 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

  • iv-, nic vážného.

před 2962 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ok

před 2961 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek