Bydlíte někdo vedle hřbitova?

Já sice ne, ale přechodně se koukám na něj z okna nemocnice. Divný pocit.

Nejlepší odpověď
redy

Ne. Z žádnýho okna nevidím hřbitov. Ale chodím na hřbitov, pozdravuju všechny, co tam jsou.Kámoška říká, že je to úchylka, když tam chodím, i když nejsou dušičky.
Cejtím se tam dobře, už.

Další odpovědi
Drap

Nebydlím ani z nemocnice kam chodím neni vidět. Ale i kdyby, myslím, že by mě to nevadilo

zjentek

Já ne, ale chtěl bych! Z vlastního pozemku bych chtěl mít na dohled jedno z dvou míst s touto pro mne nezaměnitelnou atmosférou- hřbitov a nebo zoo.

marci1

Ne. Ale to máš ještě dobré, já jsem jednou z vyššího patra nemocnice viděla naproti otevřené okno pitevny a tělo na stole. 🙂 Brzy se uzdrav.

Rokio

Já také nebydlím vedle hřbitova, ale kdybych vedle něj bydlel, tak by mi to nevadilo. Naopak to považuji za klidnou lokalitu. Simpsonovi bydleli jednou vedle hřbitova, co říkám jako zajímavost.

Kelt

Nebydlím, hřbitov je nedaleko. Ale pamatuji se, že na místě, kde byl kdysí hřbitov je dnes školka nebo sídliště. Když jsem pracoval v Praze, tak jsem jezdil autobusem, který měl zastávku U hřbitova. Představoval jsem si o nastupujících, různé věci související se hřbitovem.

Luxx

vyrůstala jsem v domě, který je cca 50 metrů od hřbitova

gagaga

copak Vam je ?? !
at je to cokoliv, tak koukejte brzy mazat domu :p

  • iv-

anonym

  • iv-, nic vážného.

gagaga

ok