Avatar uživatele
láďa1

Bydlíte-li na malém městě,jak máte daleko zubní pohotovost o svátcích a víkendech?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pohotovost se zubem jsem využila jen jednou v životě a to hlavně proto,že byla na dosah.jinak bych určitě do rána vydržela.Zdá se mi,že to s tou dosažitelností je přehnaná obava a záminka ke kritice…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

30 km

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

5 km, má paní zubařka má ordinaci přímo ve svém domě a když je nějaký akutní problém, tak jí stačí zavolat a někdo z její rodiny je vždy k dispozici, je to taková rodinka stomatologů. Samozřejmě, že bych ji neotravovoval už po 8 hodině večerní, to už bych se to snažil vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Do 40 km – záleží jak zatočíme volantem. Popravdě – aby byla pohotovost na každém rohu je celkem luxus i pro bohatší ekonomiky než je naše. Je to zpravidla okolo hodiny až dvou jízdy a to se v dnešní motorizované době (sousedka taky může zaskočit a pofoukat po cestě tvářičku, když svoje auto nemáme) je to jen trochu nepříjemné. Ale kolikrát za život jsme skutečně zubní pohotovost využili či využijem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

35km

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

55 km

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

20 km

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když jsme na chalupě,máme to na pohotovost od 22 do 52 kmt,podle toho,která ordinace má právě pohotovost.Ale asi před 5 měsíci jsem potřeboval pohotovost tady v Praze a taky to byl problém.2 poho­tovosti,o kte­rých jsme věděli,,už zrušili a museli jsme přes půl Prahy do nemocnice,kde pracuje manželka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek