Sawara

Bydlim v Německu a chci jít zpátky do Česka na základní školu. Co všechno si o mně budou ve škole zjišťovat?

Budou škola v Německu a škola v Česku hovořit o mně mezi sebou, nebo ne?

Nejlepší odpověď
da ny

Máte snad z něčeho obavu…?
Domnívám se, že jim to bude „ukradené“ a Vy též..a komunikace není nutná.. :).
Pokud máte vážné kázeňské (trestné) prohřešky na svém triku, mohou jít informace za Vámi......
Ani školy v Česku mezi sebou běžněo žácích nekomunikují, nic nezjišťují (proč by také měly?)..
Důležitým dokladem bude vysvědčení, pro návazn ost školní docházky.
Tady pak předvedete své „studijní“ znalosti/výsledky, za které přijde náležitá odměna formou klasifikace v jednotlivých předmětech.

Další odpovědi
ivzez

Německá škola nemá důvod kontaktovat českou,
česká škola se na německou obrátí pravděpodobně
jen v případě, že v dokumentaci bude něco nejasné.