rad pracuju

Bydlim v Hyskově a hledám brigadu, je mi 13 a jsem hodne pracovitý. Jakákoliv práce minimálně 100.- / h, poradíte nekdo?

Nejlepší odpověď
Elk

Ve třináct brigádu za stovku na hodinu??? Až ji najdeš, napiš, rád se přidám. Stovku někdy nemají ani dospěláci na hlavní pracovní činnost, ale třeba se zadaří.

Další odpovědi
arygnoc

s pravdeodobnosťou bllížiacou sa istote sa jedná o nesplniteľné prianie.

😉

Minas

Napadá mě tak sexuální otrok, žádná jiná práce ve tvém věku není tak placená.

ReHu

Dnes není apríla.

zelí

Můžeš u mě betonovat. Plat 100 párátek za hodinu.
Doplňuji: Admin mi to pomazil a dopsal tam ,– :(

quentos

Obávám se, že do 15 let věku vás legálně nezaměstná nikdo. Řekněte si rodičům o kapesné a nabídněte jim, že si ho odpracujete tím, že jim budete pomáhat (například v kuchyni, na zahradě, v dílně…) – takové nabídce budou jen rádi.

anonym

To je v korunách nebo jiné, cizí měně?

anonym

To jsi spadl z višně?Ve firmách nabízejí směnování na tři směny za 60 Kč na hodinu a ty chceš je na jednu směnu stovku na hodinu?
Asi máš bohaté rodiče když si můžeš takto poroučet kolik chceš na hodinu.

anonym

věřím, že jsi hodně pracovitý, jelikož sám pocházím z Hýskova 🙂
ve 13 letech jsem o prázdninách blbnul u řeky, na jezu, u bagru a hlavně každý den na fotbal. hřišti (ještě škvárovém) a na Sokolce.to byly výhody socialismu.
jinak v tomhle věku Ti nikdo jen tak brigádu nedá a kilo na hodinu je dost.

SteimlX

Známej potřebuje natřít strop v letním kině
722 504 886

Luxx

teeeda ty jsi ale naivní :) prý kilo na hodinu :D to nemají ani řidiči autobusu, kteří zodpovídají za lidské životy !!!

rad pracuju

JA UZ mam brigadu kde mi plati 500 kc