Bydlím v bytě se synem,který vydělává,ale nepřispívá mi na žádné poplatky,slovně mě napadá.Mohu mu zrušit trvalý pobyt?

Zrušení trvalého pobytu

Nejlepší odpověď
Mili @

Klidně to zkuste, odhlaste ho ze služeb a pak zajděte na matriku, dostanete dotazník, uveďte VŠECHNY důvody, proč jej chcete vystěhovat, budete potřebovat nájemní smlouvu a doklad o odhlášení služeb a občanku, trvá to sice 2–3 měsíce, a budete mít klid.
Sice se chodí ptát policie po sousedech, ale snad to sousedi vědí, jak se k Vám chová.
Buď si synátor najde fofrem nové bydlení nebo bude hlášen na místním úřadě.
Přeji Vám ze srdce klidný život, protože ho doteď asi nemáte! Ať Vám to vyjde!
Doplňuji:
Malý dodatek – a kromě toho Vám ještě sníží nájemné.

Další odpovědi
atriplex

Koukněte zde na odkaz, je to tam pěkně popsáno:

Zdroj: http://obcanske­.juristic.cz/194314/

Michal Kole

Asi ne, ale mohl by jste uspět na domácí násilí.

GM

Při žádosti o zrušení synova trvalého pobytu můžete mít problém s tím, že si na úřad musíte přivést 2 svědky, kteří vám vše dosvědčí – nemohou to být příbuzní.