Rokio

Bydlí z vás někdo ve městě Znojmě?

Bydlím v tomto okresním městě a už jsem tu docela známý.

Znají mě v obci všichni lékárníci z lékáren Dr. Max, pracovnice v prodejně s výživovými doplňky a kosmetikou, ve dvou galeriích (tam mám i svoje moderní umění), ve třech trafikách, úředníci v turistickém centru, někteří úředníci z úřadu práce a z městského úřadu, několik policistů, strýc a teta, vedoucí a dělníci z mého pracoviště, řada zaměstnanců nadnárodní firmy Egston, učitelé, zástupce a ředitel OA, spousta učitelů školy Václavské náměstí 8 a některé učitelky školek.

Kromě toho mě zná mnoho desítek lidí z města, kde žiji, od vidění.

Samozřejmě mě znají moji sousedé.

Nejlepší odpověď
Drap

žiji v jiném městě/vesnici ČR

Naštěstí nebydlím. I když je Znojmo pěkné a zajímavé město se zajímavou historií, jsem rád že bydlím někde jinde. Představa že bych se s tebou každý den potkával mně děsí.

Další odpovědi
anonym

Nechci odpovědět. Je to moje osobní věc.

Ale Znojmo je fajn město – Orli a okurky jsou legendárními znaky města.

Kelt

žiji v jiném městě/vesnici ČR

Bydlím jinde, a ve Znojmě jsem nikdy nebyl. A taky mne znají někteří lidé. To je úděl civilizace.