Kelt

Bydlí v Plzni Na Slovanech více než 75 % Slovanů?

Zbytek rodiny sleduje Prostřeno.Ta ,co dnes vaří bydlí v Plzni Na Slovanech. Takže jak je to s obyvateli, kolik % je tam Slovanů. Rozepsat Rusy a Ukrajince zvlášť.

Nejlepší odpověď
jmhad

Části čtvrti Slovany je tzv Petrohrad. A kupodivu tam žádný car nebydlel ale bylo tam německé gymnázium a na Mikulášském hřbitově na Slovanech má hrob J.K.Tyl a také podnikatel Škoda. Takže to máme Slovany, Petrohrad, Mikuláše, pak kostel U Ježíška a taky Jiráskovo náměstí. Jinak hloupá otázka.

Další odpovědi
ivzez

Mezi obyvateli Plzně převládají Češi (slovanský národ),
takže bych si tipla, že na Slovanech bude žít přes 97,5 % …

anonym

Slovany jsou část Plzně,tak,že se těžko dozvíš kolik tam žije rusáků,či úkáček.

Agneta

Tipuji, že to tam dřív mělo nějaké německé jméno, a že to totáčové nacionalisticky přejmenovali dle své ideologie:DD