ReHu

Burak – není z té padací dobíhačky video :DDD ?

Četla jsem to 2* a smála se při té představě 10 minut 🙂.
To je cena za popularitu 🙂.

Doplňuji:
Využívejte, prosím, pro tento typ komunikace DISKUZI, a to nejlépe u té původní otázky. V opačném případě budou takovéto příspěvky mazány.

Administrátor Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

naštěstí ne to bylo ještě za dob kdy nebyly mobily a kamery měli jen kameramani to bych asi vážně umřela hanbou,já pak půl roku od studu jezdila jiným spojem,ale stejně se to tady na dědině rozneslo

Další odpovědi
Miroslavst

Nechci být zlý, ani škodolibý, ale prosííím, já chci vědět, jestli to někdo natočil-nějakej kameraman. Pošlete mi nahrávku-sím, moc prosím.

PostApMan

Nemažte tuto otázku nikdo ,taky bych se podívál :D

panenka

Díky postmane jdu se mrknout.

panenka

Zřejmě jsem zrovna byla nepřítomná tak nevím čemu jste se zde smáli

PostApMan

Příspěvek Buraka – v otázce „Pro kuřáky“ ;) Stálo to zato si to přečíst celé a pomalu a představovat si to :D :D

panenka

ČEMU JSTE SE ZDE SMÁLI

aramah

Paní Burak s prominutím ale já se už dávno tak nezasmála děkuji.I když to asi bolelo že?

anonym

no to víš abys na mě vzdělával,stačí že když jedu někam s klukama můj muž jím na krk pověsí kameru a do kapsy jim dá číslo na záchranku prý pro zichr

ReHu

Tak by to mohl někdo natočit hrané a dát na STREAM 🙂.