wenda

Bulka v prsu..?

Dnes jsem zjistila, že mě bolí levý prs. Nahmatala jsem si tam malou bolestivou bulku. Co to může být? Okamžitě mě napadla rakovina, ale je mi jen patnáct let.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Určitě zajdi k lékaři , může to být třeba jen uzlinka, ale čert nikdy nespí. A čím dřív tím líp, nic neodkládej a neboj se!!!Držím palečky.

Další odpovědi
panenka

Pokud sis tam nahmatala malou bůlku doporučila bych ti ihned navštívit lékaře který ti udělá vyšetření a podle toho ti také řekne více.

Mili @

Já bych šla taky k lékaři, jistota je jistota. A třeba to nic není, uzlinka nebo tuková cystička…
Taky držím palce, ať to nic není!!!!!

Marenka

ale no tak,žádnou paniku.Záleží i na cyklu a hormonální rovnováze.Tím nechci říct,že nemáš jít k lékaři,jen tě chci uklidnit,že to každá bulka není rakovina.Držím pal­ce