Avatar uživatele
HanickaP

Poradíte, kde koupit černou koženou business kabelku do práce? Více v popisu.

zdravím, ráda bych si pořídila a nedaří se mi najít černou, koženou business kabelku (z tvrdé kůže, která se nezmačká a drží tvar) se zlatým kováním. Nepotřebuji, aby to byla kdovíjaká značka, chci se finančně vejít do 3 tisíc, nepotřebuji oslňovat logem, ale chci, aby byla na pohled kvalitní, solidní, ale zas ne zcela nudná.

Nevložila jste otázku
Buisness kabelka do práce

Zajímavá 0 před 2384 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ViktorkaK

S tím ti asi neporadím, většinu mám z umělé kůže nebo jiné textilie. Vždy tak do 1000Kč, dost zvažuju, že si budu přát nějakou pořádnou k Vánocům. Takže tipy na dobrý obchod, kde kabelka nebude stát mění ocením

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janice27

Kabelky kupuji, kde se mi líbí, nejčastěji, když jdu po nějakém obchodáku, kam si původně jdu pro oblečení, tak si odnesu nějakou kabelku, takže v obchodech s oblečením, ale štve mě, že to je čím dál dražší. A o kožených ani nemluvě, taky to přijde pěkně zdraho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Patrickaa

Tak v obchodech to vždy bývá dražší, já radši kupuji přes net. mám pár dobrých stránek, kam se ráda vracím a vím, že se nespálím. Třeba www.novakabelka.cz koupila jsem zde celkem tři kožené kabelky za přijatelné ceny. Jsou kvalitní, pevné vyztužené, zipy fungují i po roce užívání…Mají tam i kabelky do tisícovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Tam jsem manželovi vybírala k narozeninám peněženku a nakoce jsem sobě koupila kabelku pierrecardin 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

I já děkuju za tip. Mamca bude mít příští měsíc padesátiny, tak přemyslim nad nejakou kabeleckou. Kabelky má ráda, tak věřím, že to bude mít úspěch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Voaala

Ahoj, řešila jsem před nedávnem to samé a protže nerada ztrácím čas po obchodech, radši to urychlím po internetu. Jestli chceš vyloženě černou, tak já má tuhle a nosím ji moc ráda https://tasko­mat.cz/damske-tasky-na-notebook/243-damska-modni-taska-na-notebook.html, není teda z tvrdé kůže ale tvar drží a zatím jsem ji na nikom neviděla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holkakolka

https://www.e­motys.cz/koze­ne-kabelky/?produc­tList-parameters%5B8%5D%5B0­%5D=%C4%8CERN%C3%81&pro­ductList-parameters%5B17%5D%5B­0%5D=VELK%C3%81

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Mám doma obag grey, ale v normální velikosti… Kupuju k tomu jen mantinely a kabelka vždy jinak. Teď jsem si koupila mini obag a paráda! https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/o-bag-fialove-kabelka-mini-melanzana-s-hnedymi-kratkymi-kozenkovymi-drzadly_kat22764

před 1634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

To si vybrala moc pěknou barvu. Ona se totiž hodí ke všemu, je taková univerzální. Já ji mám moc ráda. Jinak na tom differentu mají teda ten výběr naprosto senzační.

před 1364 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Obag jsou senzační. Ale já jsem si teď udělala radost a koupila si TH. A je super https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/tommy-hilfiger-cerveno-modra-kabelka-iconic-tommy_z-aw0aw10273-0gy. Ale miluju třeba i batohy :)

Avatar uživatele
walerianecek

Já mám obag moc ráda. Za mě to jsou velmi pohodlné kabelky :) Jako málokdy si vezmu jinou.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já batohy zbožňuju. Hlavně ty od desigual. A na tom different shohu tu nabídku mají super :)

Avatar uživatele
Lurenka

Jojo, barva je hezká. Ale já moc ráda experimentuju a u těch obag se fakt nebojím výraznějších barev :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, tahle barva je moc pěkná. Ostatně obag je kabelka, která se opravdu hodí ke všemu a na každou příležitost.

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Moje žena má takové kabelky snad tři. A nepohdrne další :D Ale co, aspoň mám tip na dárky :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Hele, je to tak. Na ty kabelka je machr. I když byly otevřený obchody, tak jsem tam ty kabelky nakupovala, protože jinde neměli takovou nabídku, jako na different.cz. No a teď tam nakupuju i modu.

před 1119 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Chlap měl narozeniny, tak jsem mu tam teď koupila tuto košili https://www.dif­ferent.cz/pan­ske-kosile/zoot-tmave-modra-panska-kosile-richard_z-578713. On je hodně košilovej, tak jsem mu udělala radost :)

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

No a co na to chlap říkal? Byl myslím nadšenej, ne? :)

před 1057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

No, já když dám chlapovi nějaký dárek, tak je nadšený vždycky. Nejvíc šťastný je, když mu dám něco na sebe :)

před 1057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A ty sis na different shop koupila jakou kabelku? Já jsem zase utrácela… Těším se na vánoce 😛 Nakoupila jsem si moooc věciček :)

před 1219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Co na vánoce :D Ale po vánocích :) To je teprve supr. Na different.cz mají povánoční výprodeje, a to je senzace :)

před 1177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Já jsem si tam koupila svíčku a kabelku. Jako musím říct, že nabídku mají vážně nadupanou :)

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, to je pravda :) Já mám tu barvu moc ráda :) Jsem ráda, že jsem ji na tom dfferent našla :)

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Obag jsou senzační kabelky. Mam standard a nechci jinou. Jednou krátký, jednou dlouhý uši a super. Vejde se tam snad vše a ty organizery jsou senzační.

před 1585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Taky plus jsem si koupila ještě mini cross body… A taky bych ráda s redukcí na kočárek, to se mi líbí moc.

před 1545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem si teď koupila na kočárek a super. Nepotřebuješ žádnou speciální redukci, jen oranizer s postranními dírkami.

před 1513 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

A jakou sis na kočárek vybrala? :)

před 1484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Nakonec tuto https://www.dif­ferent.cz/kom­ponenty-kabelky/obag-svetle-pudrove-telo-rouge-phard_kat12989 :) Hezká že? Mám šedý kočárek, takže ta růžová se k němu krásně hodí :)

před 1450 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jj, ta je moc hezká. Jak ji na kočárek připevňuješ?

před 1391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Koukala ses na net? tam je toho celá řada, určitě si vybereš. Ani nemusíš lítat po obchodech! Sama na netu nakupuju. Je to pohodlný. Nejraději mám shop different. Tak na něm mrkni, tyhle kabelky tam mají.

před 1664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek