NIKI234

Budu zvládat hrát na 4 hudební nástroje ?

Chtěla jsem se zeptat, jelikož už 5 let hraju na kytaru a 4 na keyboard, a také hraju v kapela a v kytarovém souboru.Od září bych chtěla začít také hrát na klavír a saxofon,ale v kytaře, v kapele a v kyt .souboře bych stále pokračovala.Tím pádem bych měla 5× týdně hudebku. Jemi 15 let a od září jdu na novou SŠ školu. Zajímal by mě VÁŠ názor jestli to budu zvládat, nebo mám na to hned ze začátku zapomenout. Já bych to strašně ráda alespoň zkusila.

Odpovědi
www

Neznám tvoje hudební schopnosti, ani ty školní, tedy jak ti obojí jde.
SŠ není ZŠ, další nástroje k tomu.. Budeš si to muset zkrátka vyzkoušet 😉

terry

A jak to my máme vědět? Co ty zvládneš.
A nemůžeme vědět, jak jsi dobrá, jak jsi cílevědomá, jak náročná bude SŠ.
V každém případě studium na SŠ je náročnější než na ZŠ.
Pokud nebudeš dělat nic jiného, než se učit, cvičit a hrát, pak bys to zvládnout mohla.

Sharkynka

Být tebou, nenakládám na sebe tolik úkolů. Zvyknout si na tempo v nové škole může být obtížnější, než se zdá. Nechci tvé schopnosti podceňovat, ale i já jsem po přechodu na gymnázium své zájmy omezila. Studium je přednější než zábava, to si uvědom.

frk

ne ale šli by 2 hudební nastroje