zvonisek

Budu šťastná?

V životě?

Nejlepší odpověď
orwell

Kdysi jsem kdesi četl návod, jak být šťastný. Byl velmi krátký a zněl následovně: Chceš být šťastný? Tak buď!

Další odpovědi
klumprt

Těžko říct. Pocit štěstí závisí jednak na vnějších okolnostech (materiální blahobyt, rodinné vztahy a obyčejná klika v životě), ale taky na vnitřním nastavení.
S tím vnitřním nastavením je nutno pracovat. Eliminovat závist, chamtivost, těšit se z maličkostí.
Nejvíc nešťastní jsou lidé, kteří nemají nikdy dost peněz, kteří se koukají pořád jen na to co mají ostatní a nedovedou ocenit to, čeho už sami dosáhli.

led

To záleží jenom od tebe samé…
Některé věci je lepší prožívat, než definovat. Štěstí mezi ně určitě patří. Co je vlastne štestí? Vzácný okamžik, který si často člověk uvědomí až zpětne. Štěstí může znamenat pro každého něco jiného, záleží i na věku člověka a jeho vnitřních hodnotách.

„Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“ – Abraham Lincoln
„Jednej tak, abys byl šťastný, ne abys ses šťastným jen zdál.“ – Seneca
http://citaty­.net/autori

Kryšpín

Záleží na požadavku, může být šťastná modní zlatokopka i bezdomovkyně.

marci1

Pokud budeš chtít, tak samozřejmě ano. Vzpomeň si, kdy ses naposledy cítila šťastná. Jaký byl důvod? Pravděpodobně jsi nevyhrála deset milionů, ani tě princ na bílém koni nepožádal o ruku. Pocit štěstí vzniká i kvůli mnohem menším věcem. Stačí, že je hezký den, ve škole nebo práci se ti daří, kino nebo výlet s kamarádkou ap. 🙂

Drap

Doufej že ano

ivzez

To je otázka jen a jen pro tebe.
Rozhodneš-li se být šťastná, budeš.

majestic

Nikdo neví, ale můžeš si podle svých rozhodnutí štěstí v životě zařídit.

Jiří Bohumil

To záleží na Tobě, jak se svým životem naložíš. Čiň své okolí šťastným a většinou se Ti to vrátí. Čiň svému okolí zle a opět se zla dočkáš. Vím že to zní velice vznešeně a nedůvěryhodně, ale je to tak. Ale život není „peříčko“, přichází i chvíle, kdy se cítíš nešťastná, ale vždy je nutno doufat a věřit, že vše se v dobré obrátí. 🙂

Edison

Pokud se nebudeš pořád ve všem nepřiměřeně nípat, šťourat, pokud budeš pokorná a skromná, tak ano. Nečekej od života nic dobrého, pak ti spousta věcí přijde jako naprosto úžasných. Optimistu nelze příjemě překvapit. Proč jsou asi ty nejubožejší a nejchudší lidé na světě těmi nejšťastnějšími?

nyjono

Pokud budeš uvažovat jako dosud, tak těžko.
Plánuješ, jak vás okradou a chceš být šťastná?
Nemysli na blbosti, těš se ze života a buď šťastná.

autacek

Za tu dobu jsi na to již přišla, ne? Jak to dopadlo?