Joseph

Budu posilat dopis do zahranici, tak jestli to muzu poslat ja, kterymu je 16 let nebo nekdo komu je vic jak 18?Dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš klidně sám. Nikoho nezajímá co kdo posílá, pokud zaplatí.

Další odpovědi
Hamon

Jestli je to soukromý dopis, věk nehraje roli. Jestli jde o úřední korespondenci, pak je dost dobře možné, že musíš splňovat stanovený věk nebo musí dopis poslat zákonný zástupce (podle konkrétního úkonu a legislativy té které země) .

Shady

ty můžeš poslat co chceš ale příjemce by měl být dospělý pokud by někdo posílal alkohol nebo třeba plynovou pistoli

Jikra

pro -badisko- : tak to bych rád věděl, kolik ti je let, že si dovoluješ takhle šmahem soudit toho kdo a kdy by měl mít nebo nemít občanku. Jo, a taky sorry.