Budu porušovat autorská práva když si nechám vytetovat veřejně známou osobnost z fotografie?

Zajímalo by mě,jestli budu porušovat autorská práva když si nechám vytetovat veřejně známou osobnost z fotografie na část lidského těla. Děkuji p.s. Vím že otázka i fotografie zde už byla položena,ale než jsem si stačil přečíst odpověď na položenou otázku tak admin otázku smazal! Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, autorská práva my mohl mít teoreticky jen tatér, protože by to byl autor díla. Ani veřejně známá osobnost nemá autorská práva na svůj obličej.

Další odpovědi
zjentek

To záleží na věku tý osoby z předlohy, pokud bude mladší, vždycky můžeš tvrdit, žes ten xicht měl na sobě jako první a ať ti prokážou opak!

Radius

Já bych si nenechal nikam nic vytetovat, nejsem kriminálník ani námořník…