STUDENTKAEVA

Budu platit za kolo?

Mám IN kartu,tedy jsem si zaplatila částku a ted jezdím po ČR s Českými drahami zadarmo(za částku tuším asi 500Kč).Poslední dobou mě chytla jízda na kole a chtěla bych se mrknout i někam jinam než po okrese(autobusem jezdím docela nerada)Takže myslíte že za jízdní kolo budu muset platit?Kolik to bude?
Doplňuji:
Mám příbuzného u českých drah a ješte nějakou slevu na dítě.

Odpovědi
Quimby

Tady máš veškeré info: http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/zavazadla-a-zvirata/preprava-kol/-3673/
Jen by mě zajímalo, také mám inkartu 25, ale nikde sem nenašel inkartu za 500, abych mohl jezdit zdarma, máš nějaké info prosím?
Doplňuji:
Aha, jo tak ty protekční kartičky znám :) jen sem nevěděl, že je to taky inkarta.

Pepa25

Doplnění zásadně mění otázku … Pokud máš In-kartu rodinného příslušníka, tak pro tebe platí zvláštní podmínky v rámci zaměstnaneckých výhod. Ať se informuje u ČD tvůj rodič(?), veřejně všechno není dostupné. Našel jsem jen odkaz viz níže – jsou tam odkazy na intranet ČD a nějaké telefony …

Zdroj: http://www.ces­kedrahy.cz/ka­riera/zamestna­necke-vyhody/prolongace-in-karty/-5175/