buba4

Budu muset jít na obřízku?

Předkožka jde krásně přetáhnout přes žalud a zpět ale pak předkožka trochu krvácí a když pak čurám tak to jakoby svrbí nebo řeže.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě!
Za prvé jsi zajisté ortodoxní Žid, za druhé – nejsi-li Žid, jsi určitě černoch z kmene, kde se obřízka provádí jako zasvěcení mezi „dospělé muže“ a za třetí – za trest, že sis nejspíš neopatrným zacházením se svým nádobíčkem způsobil zdravotní problém.
Padej k doktorovi a přestaň si vymýšlet katastrofické scénáře. Na toto bude nejspíš stačit obvoďák.

Další odpovědi
www

Pokud se budeš věnovat „tréninku“ předkožky tak ne, časem to pomine 😁.

Alesh

Jestli nejsi Žid, tak ne. 🙂 Máš asi nějaký kožní problém, bůhvíkam jsi ho strkal 🙂, dojdi si k obvoďákovi, ten tě pošle ke specialistovi, nejspíš na kožní. Strach bych z toho neměl, dá ti asi nějaký mazání a nařídí ti omezení masturbace. 🙂

Conchus

Na kožní můžeš jít s tímhle problémem přímo a obvoďáka minout. Ovšem obřízka má něco do sebe a řadu výhod. Ještě bych o tom uvažoval.